Dnes je středa 23.10.2019, svátek má Teodor

Lesní klub Pampeliška pořádal příměstské tábory Cesta do pravěku a Cesta kolem světa

S cestou do pravěku jsme prošli obdobím od starohor až po předchůdce člověka. Poznávali jsme jak vznikal život na zemi, jak žili dinosauři, zahráli jsme si na homo erectus a rozdělávali oheň. Zážitkovou hrou venku se děti dozvěděly mnoho nových a zajímavých informací o životě v pravěkých dobách.

Následující tábor nás zanesl do Evropy, Asie, Afriky, Ameriky a Austrálie. Vyráběli jsme a chutnali tradiční jídla dané země - mozzarelu, olivy, hummus, kuskus,  mátový čaj, surové kakao, ... Hráli jsme si na afričany, indiány, rozezvučili jsem "didgeridoo", pěli jsem indiánskou píseň při obřadu, poznávali zvířata, hráli jsme na medvědy a lososy a mnoho, mnoho dalšího.

 

Děti si tábory užily,  chtěly na nich zůstávat co nejdéle a jejich úsměv nám byl odměnou. Děkujeme, za parádně prožitý čas!

Tým lesního klubu Pampeliška
Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Kultura

  • Zavraždily spolubydlící!
    V dnešním světě se už může stát ledasco. Tři seniorky usmrtily svoji nemohoucí kamarádku jen proto, že stále vyhrávala v kartách. Bestie! Ovšem jenom na jevišti. Kdo ze čtenářů navštívil divadelní představení slavkovského divadelního spolku, si jistě vzpomene, že takto se... celý článek

Černá kronika

  • Ve městě hořel už třetí strom
    Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve... celý článek

Příroda

Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.